Курс долара в банках Кропивницького: де вигідно обміняти валюту

2 November 2020

Більшість українців часто цікавляться курсом іноземної валюти. Причин для цього маса: обмін для подорожей, бізнес-угод, переїзду, біржової торгівлі, замовлення товарів і послуг за кордоном. Навіть для простого розуміння стану економіки і аналізу цін на продукти потрібно цікавитися валютним курсом. Тому компанія Money 24 пропонує проаналізувати рух курсу долара в банках Кропивницького і дізнатися, де зробити вигідний обмін.

Як встановлюється курс долара в банках Кропивницького

Курс долара змінюється кожен день, нехай навіть незначно. Це відбувається через:

курс долара Кропивницький

  • Показників економіки. Відстежуючи зміни індексу споживчих цін, рівня зайнятості, ВВП і ВНП, державного боргу, платіжного балансу, індексу ділової активності і держбюджету, можна чітко побачити, що при погіршенні цих показників гривня девальвується.c
  • Банківської політики. НБУ – головний фінансовий орган, який контролює грошово-кредитну політику всієї країни. Його дії спрямовані на підтримку стабільного курсу USD / UAH. Щоб згладити скачки, змінюють процентні ставки, контролюють емісію грошових коштів, проводять інтервенції.
  • Торгових операцій. Різниця між експортом та імпортом демонструє дефіцит або профіцит іноземної валюти в країні. Якщо в Україні більше ввозять товарів, ніж вивозять, то ми оплачуємо доларами іноземні поставки. Отже, на внутрішньому ринку відбувається відтік, а курс USD збільшується.

Курс долар / гривня і його динаміка

Протягом останніх п’яти років були непередбачуваними в співвідношенні гривня-долар. З квітня 2015 до вересня 2018 року ціна американської валюти постійно то підвищувалася, то знижувалася, але перебувала в певних межах. Ці скачки експерти пов’язують з сезонністю. Мінімальний курс за цей період склав 22.07 гривень, а максимальний – 28.51 гривень.
Далі почалося стрімке падіння вартості інвалюти: з 28.40 UAH ціна опустилася до 23.7 UAH до грудня 2019 року. В цей же момент ситуація в світі різко змінилася, у всіх країнах похитнулася економіка. Тому і котирування USD / UAH почала скакати: курс був то 31.95, то 26.72, і змінювався дуже різко. Зараз ситуація трохи стабілізувалася, тому купити долар можна за 28.5 гривень.

Money 24 – кращий обмін USD / UAH в Кропивницькогообмін долару на гривню Кропивницький

Обмін долара в Money 24 – це:

  • можливість зафіксувати курс;
  • знижки постійним клієнтам;
  • конвертація оптово і в роздріб.

Також ми з радістю допоможемо з міжнародними грошовими переказами та іншими фінансовими послугами. Звертайтеся в компанію Money 24, якщо цінуєте особисту безпеку і хочете міняти гроші на привабливих умовах.

Схожі публікації
Все, що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Кропивницького
Все, що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Кропивницького
2 November 2020

Куди ви звертаєтеся в першу чергу, якщо потрібно обміняти валюту? В думки відразу приходять банки і обмінні пункти, яких в Кропивницького, як і в ...

Все про курс валют у банках Кропивницького і вигідний обмін в Money 24
Все про курс валют у банках Кропивницького і вигідний обмін в Money 24
2 November 2020

Щоб знати про поточну економічну ситуацію в світі і аналізувати, що найближчим часом очікує національний грошовий знак, рекомендуємо відстежувати ...