Курс обміну Долар США / Гривня у Кропивницькому на сьогодні
Купівля
27.9000
Продаж
28.1000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.9200
Продаж
28.0800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1950 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 75.2500 77.5600
EUR/RUB 90.4000 93.2700
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.5900
Графік змін Курс обміну Долар США / Гривня у Кропивницькому на сьогодні

Money 24 – вигідний курс долара і обмін в Кропивницькому

Динаміка валютних курсів може багато розповісти про стан економіки в державі, а також вказати на зміни вартості товарів і послуг. Особливо важливо відстежувати курс долара в Кропивницькому , тому що це найпопулярніша грошова одиниця. Вона служить резервною валютою більшості країн, застосовується для 3/4 міжнародних платежів.

Якщо ви будете трохи розбиратися в особливостях формування курсу USD/UAH, то зможете чітко планувати собі час для вигідних обмінних операцій. Тому сьогодні ми детально розглянемо специфіку котирування і розповімо, як і де краще конвертувати гроші.

Які чинники впливають на курс USD/UAH в Кропивницькому

курс долара Кропивницький
Курс долара до гривні в Кропивницькому залежить від:

 1. Попиту і пропозиції. Баланс встановлюється в процесі торгів на міжбанківському ринку, де бере участь НБУ і комерційні банки, інвестори, експортери та імпортери. Чим більше учасників купують долари, тим сильніше збільшується попит. Відповідно, вартість інвалюти підвищується.
 2. Стану економіки. Є кілька основних показників, за якими можна оцінити коливання USD/UAH. До них відноситься індекс споживчих цін, зовнішній борг, безробіття, ВВП і ВНП, бюджет країни і платіжний баланс.

Також Центральний банк може регулювати курсові стрибки за допомогою різних інструментів грошово-кредитної політики. Це може бути збільшення або зниження процентних ставок, інтервенції, контроль операцій з експорту та імпорту, нові обмеження для валютних операцій серед населення.

Купівля та продаж доларів в Кропивницькому: кому потрібна

Практично кожній категорії населення час від часу потрібно міняти долари. Наприклад, їх необхідно купити перед тим, як поїхати закордон. Цю валюту приймають майже в кожній країні. В крайньому випадку, по прибуттю можна поміняти USD на місцеву грошову одиницю, чого з гривнею не вийде зробити.
курс долара до гривні Кропивницький

Також стежити за динамікою курсу та здійснювати обмін потрібно:

 1. Інвесторам. Будь-які міжнародні інвестиції передбачають необхідність конвертації великих грошових сум.
 2. Бізнесменам. Для того, щоб розплачуватися з іноземними постачальниками товарів і послуг, завжди потрібна інвалюта. Також іноді потрібно продати або купити долари з метою забезпечити фінансовий потік коштів з однієї філії в іншу, яка розташована за кордоном.
 3. Трейдерам. Для успішної біржової торгівлі потрібно бути в курсі подій і знати динаміку USD. Так можна вибирати кращий момент для угоди.

 

Ще однією причиною для покупки можуть стати персональні цілі, а саме – збереження заощаджень. Їх можна просто поміняти на долари, щоб уникнути втрати грошей при девальвації гривні, або покласти кошти на депозит та щорічно отримувати відсотки.

 

Як зафіксувати актуальний курс USD в Кропивницькому

курс долара до гривні Кропивницький сьогодні
Іноді кожен з нас стикається з ситуацією, коли планує зробити обмін, але в цей момент курс різко змінюється і стає менш вигідним. Це може статися навіть протягом одного дня (а іноді – кількох годин). І практично неможливо передбачити, коли саме відбудеться стрибок. Але вихід є – заздалегідь зафіксувати актуальний курс в компанії Money 24.

Це дуже швидко і легко робиться:

 • Заходите на наш сайт;
 • Створюєте електронну заявку на обмін;
 • Вказуєте необхідну валюту і суму, яку плануєте купувати або продавати.

Заявка вважається активною протягом 30 хвилин, тому після оформлення вам відразу потрібно вирушати в обмінник. Ми в цей час вже підготуємо суму для конвертації, тому ви заощадите свій час і захистите себе від раптових курсових стрибків.

Особливості торгівлі доларом на біржах

Долар на біржі – настільки ж популярна і затребувана грошова одиниця, як і в світі. У парі з доларом стоять і сильні, відомі валюти (такі, як євро, ієна і фунт), і ті, які зустрічаються рідко (як польський злотий або шекель). Волатильність USD визначають як низьку, за рахунок чого всі ризики при торгівлі зводяться до мінімуму. Експерти рекомендують початківцям трейдерам звернути особливу увагу на цю валюту.

Крім того, у долара є дивна особливість: їм можна спекулювати в короткостроковому і довгостроковому періоді, в обох випадках заробляючи. Обираючи певну котирування, враховуйте її особливості, щоб підібрати стратегію трейдингу. Часто вистачає інструментів технічного аналізу, але іноді варто підключати фундаментальний.

Чому варто міняти долар до гривні в Money 24 Кропивницький

Щоб скористатися послугою обміну USD/UAH на привабливих умовах, звертайтеся до відділення Money 24. Ми:

 • Перевіряємо справжність кожної купюри;
 • Надаємо особистий супровід після обміну;
 • Пропонуємо найвигідніший курс з можливістю зафіксувати його;
 • Робимо знижки постійним та оптовим клієнтам.

Обмінник Money 24 обслуговує як фізичних, так і юридичних осіб. У будь-який зручний час ви можете звернутися до нас не тільки за конвертацією, а й за обміном електронних валют, зношених банкнот і грошовими переказами.

Послуги від Money 24/7

Money 24 - це можливість отримати широкий перелік послуг з обміну та продажу валюти в Кропивницького. У нашу компетенцію входить також операції, пов'язані з дорогоцінними металами. При необхідності менеджери компанії готові дати кваліфіковану консультацію з цього приводу

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кропівницкий

Як дістатися

ПОКАЗАТИ НА МАПІ