Все, що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Кропивницького

2 November 2020

Куди ви звертаєтеся в першу чергу, якщо потрібно обміняти валюту? В думки відразу приходять банки і обмінні пункти, яких в Кропивницького, як і в будь-якому іншому місті, досить багато. Але ми думаємо про них, тільки якщо обміняти потрібно невелику суму. А якщо мова йде про оптову конвертації, на думку спадає тіньовий ринок. Адже існує думка, що курс валют на чорному ринку Кропивницького найвигідніший, а втрати мінімальні. Чи так це насправді? Зараз дізнаємося.

Від чого залежить «чорний» валютний курс

Система установки валютних курсів у всіх установах однакова. Тому на тіньовому ринку він формується так само, як і в інших місцях. На нього впливає:

чорний ринок валют Кропивницький

  • Політика ЦБ. «Міняли» теж встановлюють свою ставку, орієнтуючись на офіційні дані НБУ. Даний орган націлений на підтримку фінансової стабільності, тому робить все для запобігання стрибків: змінює процентні ставки, бере участь в торгах, контролює експортно-імпортні операції.
  • Економіка. На цінність гривні впливають такі показники, як індекс споживчих цін, безробіття, індекс ділової активності, валовий внутрішній продукт, обсяг державного бюджету.
  • Баланс між попитом і пропозицією. Коли у банків виникає потреба покрити боргові зобов’язання, а громадяни активно переводять накопичення в інвалюту, попит на неї зростає. Те ж саме відбувається через спекуляції на валютному ринку. У такій ситуації іноземні грошові знаки дорожчають.

Варто враховувати, що банки і обмінники роблять свою націнку для особистого заробітку. А на чорному ринку ця націнка, як правило, нижче, тому і курс стає вигідніше.

Плюси і мінуси обміну на чорному ринку

Чому люди йдуть на чорний ринок? По-перше, курс їм здається там більш вигідним. По-друге, можна змінювати великі суми без документів. По-третє, не існує обмежень по сумі обміну за добу.
Чому не варто звертатися туди? Це великий ризик. Часто зустрічаються ситуації, коли замість людям віддають підроблені банкноти або купюри, які давно вийшли з обігу. Наприклад, купуючи рідкісну інвалюту, ви можете спочатку цього не зрозуміти. А довести потім нічого вже неможливо.

Де краще обміняти валюту в Кропивницького

курс валют чорний ринок

Якщо вам хочеться міняти гроші за привабливим курсом і відчувати себе в безпеці, користуйтеся послугами Money 24 в Кропивницького. ми:

  • пропонуємо фіксувати курс онлайн перед обміном;
  • перевіряємо на справжність всі вступники банкноти;
  • супроводжуємо до машини після оптового обміну. ​​

Чекаємо вас в будь-який зручний час, щоб конвертувати валюту, робити грошові перекази та користуватися іншими фінансовими послугами.

Схожі публікації
Все про курс валют у банках Кропивницького і вигідний обмін в Money 24
Все про курс валют у банках Кропивницького і вигідний обмін в Money 24
2 November 2020

Щоб знати про поточну економічну ситуацію в світі і аналізувати, що найближчим часом очікує національний грошовий знак, рекомендуємо відстежувати ...

Курс долара в банках Кропивницького: де вигідно обміняти валюту
Курс долара в банках Кропивницького: де вигідно обміняти валюту
2 November 2020

Більшість українців часто цікавляться курсом іноземної валюти. Причин для цього маса: обмін для подорожей, бізнес-угод, переїзду, біржової торгівлі, ...