Курс обміну Рубль / Гривня у Кропивницькому на сьогодні
Купівля
0.3590
Продаж
0.3710
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3600
Продаж
0.3700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1950 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 75.2500 77.5600
EUR/RUB 90.4000 93.2700
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.5900
Графік змін Курс обміну Рубль / Гривня у Кропивницькому на сьогодні

Вигідний курс рубля до гривні і обмін в Кропивницькому – Money 24

Російський рубль – це досить затребувана валюта незважаючи на те, що вона не володіє особливою цінністю на світовому ринку. Постійно високий попит підтримується завдяки тому, що населення РФ перевищує значення в 140 мільйонів чоловік. Крім того, багатьом людям потрібно дізнаватися курс рубля в Кропивницькому й купувати інвалюту, щоб відвідати Росію з особистих або ділових цілей, інвестувати або вести бізнес, співпрацювати з місцевими компаніями.

курс рубля в Кропивницькому

Також російська валюта користується популярністю на міжнародному валютному ринку. Тому, якщо вам хочеться вигідно торгувати на біржі, варто постійно відслідковувати її динаміку. Компанія Money 24 допоможе ознайомитися з усіма особливостями рубля, а в нашому відділенні в Кропивницькому ви в будь-який момент можете провести обмінні операції.

Як формується курс рубля до гривні в Кропивницькому

Курс рубля до гривні в Кропивницькому залежить від економічного становища України та РФ. Є кілька показників, які важливо аналізувати: валовий внутрішній продукт, індекс споживчих цін, сальдо торгівельного балансу, індекс ділової активності, обсяг державного бюджету і зовнішні борги.

Також на співвідношення цін UAH/RUB впливає:

  • Вартість сировинних товарів. Рубль – одна з небагатьох валют в світі, що прив’язана до ціни на сировину. А все тому, що в РФ добувають нафту і газ. Потім ці товари експортують в інші держави. Якщо вартість сировини зменшується, то рубль девальвується.
  • Банківська політика. Центральні банки в обох країнах націлені на те, щоб захистити національний грошовий знак від коливань. Щоб домогтися стабільності, вони беруть участь у відкритих торгах на міжбанківському ринку, змінюють процентні ставки, регулюють обсяг грошей в обороті, контролюють експортно-імпортні операції.
  • Дії гравців на біржах. Щоб отримати прибуток, учасники торгів спеціально продають і купують котирування за участю рубля в великих обсягах. Це впливає на курс в короткостроковому періоді.

Курс рубля: динаміка й торгівля на біржах

курс рубля Кропивницький

В останні п’ять років співвідношення RUB/UAH відрізнялося волатильністю. Протягом 2015 року вартість інвалюти поступово знизилася з 0.46 до 0.34 гривень. Потім, аж до січня 2018 року вона постійно збільшувалася і досягла значення 0.5 UAH. З того моменту і по сьогоднішній день продовжується падіння рубля. Зараз купити одиницю російської валюти можна за 0.37 гривень.

Якщо розглядати торгівлю рублем на FOREX, тут грошова одиниця дуже популярна. За кількістю угод вона посідає третє місце, наздоганяючи євро і долар. Трейдери вважають за краще купувати і продавати такі котирування, як GBP/RUB, USD/RUB, EUR/RUB та RUB/PLN. Вважається, що на них виходить найефективніше заробляти.

У валюти Російської Федерації високий рівень волатильності. Тому трейдерам-новачкам не рекомендується спекулювати парами з її участю. Тут потрібно мати професійні знання, адже ризики досить високі. Щоб прогнозувати стрибки з найбільшою точністю, потрібно поєднувати і фундаментальний, і технічний аналіз. Також важливо відстежувати вартість газу й нафти, тому що RUB – це сировинна валюта.

Money 24 – вигідний курс рубля в Кропивницькому та обмін

курс рубля до гривні Кропивницький

Заходьте на сайт Money 24, щоб дізнатися актуальний курс рубля (Кропивницький), а також:

  1. Вивчити динаміку валютної пари UAH/RUB;
  2. Створити онлайн-заявку на обмін, фіксуючи курс на півгодини;
  3. Прорахувати будь-яку суму в рублях на калькуляторі.

Ми не тільки допомагаємо з вигідним обміном, але й оформляємо грошові перекази, міняємо старі купюри та електронні валюти. Для постійних клієнтів діють знижки.

Послуги від Money 24/7

Money 24 - це можливість отримати широкий перелік послуг з обміну та продажу валюти в Кропивницького. У нашу компетенцію входить також операції, пов'язані з дорогоцінними металами. При необхідності менеджери компанії готові дати кваліфіковану консультацію з цього приводу

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кропівницкий

Як дістатися

ПОКАЗАТИ НА МАПІ