Курс обміну Євро / Гривня у Кропивницькому на сьогодні
Купівля
33.3600
Продаж
33.7000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.3800
Продаж
33.6800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1950 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 75.2500 77.5600
EUR/RUB 90.4000 93.2700
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.5900
Графік змін Курс обміну Євро / Гривня у Кропивницькому на сьогодні

Обмін євро в Кропивницькому за вигідним курсом – Money 24

Євро – це відносно молода валюта, яка з’явилася в кінці минулого століття в електронному форматі, а через три роки повністю увійшла в обіг як засіб платежу.
курс євро Кропивницький

Грошову одиницю ввели для об’єднання держав, які входять до складу Єврозони. Вона дозволила залучити нові інвестиційні потоки в європейські країни, а також створила умови для вигідної безмитної торгівлі. Курс євро в Кропивницькому вважається більш-менш стабільним за рахунок надійності валюти.

На міжнародній арені грошовий знак досить швидко став популярним і затребуваним. Крім того, що валютою користуються країни-члени ЄС, вона ще й конкурує з доларом. Багато людей і підприємств використовують євро для проведення міжнародних транзакцій, інвестування. А держави зберігають золотовалютні резерви в цій грошовій одиниці.

Щоб розуміти загальну ситуацію в світі та вміти прогнозувати курсові стрибки, а також вибирати кращий момент для обміну, пропонуємо сьогодні ближче познайомитися з котируванням EUR/UAH.

Як встановлюється курс євро/гривня в Кропивницькому

курс євро до гривні КропивницькийВиділяють три ключові чинники, що впливають на курс євро до гривні в Кропивницькому. До них відноситься:

 1. Економічна стабільність. Курсові стрибки з’являються через зростання або падіння економіки. Є кілька показників, які відображають ситуацію: інфляція, безробіття, ВВП і ВНП, зовнішній борг, бюджет країни, сальдо торгівельного балансу.
 2. Банківська політика. Завдяки діям Центрального банку курс національної валюти підтримується на стабільному рівні. Для цього банк торгує на відкритому ринку, встановлює обмеження і заборони, контролює зовнішньоторговельні операції, підвищує або знижує процентні ставки по кредитах.
 3. Фінансово-політичний сектор. Будь-які конфлікти на міжнародному рівні, внутрішні зміни у владі, законах, оподаткуванні та інших секторах впливають на курс EUR/UAH.

Також курс змінюється в залежності від інвестиційної діяльності. Чим більше вкладників купують євро, щоб інвестувати в ЄС, тим сильніше зростає попит на валюту. Тому її ціна теж збільшується.

Євро: динаміка й особливості трейдингу

курс євро до гривні Кропивницький сьогодніОстанні три роки були досить непередбачуваними, якщо аналізувати котирування EUR/UAH. У 2018 році валюта коштувала майже 35 гривень, але потім її ціна поступово опускалася і зупинилася на позначці 26,3 гривні в грудні 2019 року. У 2020 стрибків було багато: на початку весни курс виріс майже до 34 гривень, потім знизився на 5 гривень, а потім знову виріс. У липні він становив понад 38 UAH за 1 EUR, що стало шоком для багатьох українців. Зараз ситуація стала більш сприятливою: купити євро можна за 34.7 гривень.

Якщо аналізувати валюту в рамках FOREX-торгів, у неї є ряд особливостей:

 • Вона займає друге місце за популярністю в угодах;
 • Рівень волатильності – середній, тому ризики не надто високі;
 • Вигідно торгувати можна на короткостроковий і довгостроковий період.

Часто євро ставлять в пару з такими відомими грошовими одиницями, як ієна, американський долар і британський фунт. Але й з екзотичними валютами також зустрічаються котирування. Щоб аналізувати їх і прогнозувати свої дії, відстежуйте останні події, які відбуваються в ЄС.

Обмін євро за фіксованим курсом в Кропивницькому

курс євро до гривні Кропивницький обмінОбменник Money 24 предлагает зафиксировать стоимость EUR перед тем, как совершить конвертацию. Зачем это нужно? Чтобы обезопасить себя от непредвиденных скачков и получить как можно больше выгоды от сделки. В наше время колебания происходят достаточно часто, ведь курс все время меняется из-за баланса спроса и предложения.

Обмінник Money 24 пропонує зафіксувати вартість EUR перед тим, як зробити конвертацію. Навіщо це потрібно? Щоб убезпечити себе від непередбачених стрибків й отримати якомога більше вигоди від угоди. У наш час коливання відбуваються досить часто, адже курс весь час змінюється через баланс попиту і пропозиції.

Зафіксувати курс дуже легко. Для цього потрібно:

 • Відвідати сайт Money 24;
 • Подати заявку на обмін;
 • Вказати особисті дані, а також валюту і суму для конвертації.

Таким чином, ми заздалегідь підготуємо гроші, щоб заощадити ваш час. Вам потрібно лише прийти в протягом півгодини після формування електронної заявки.

Money 24 Кропивницький – вигідний обмін EUR/UAH

Пункти обміну валют в Кропивницькому є на кожному кроці, але це зовсім не означає, що скрізь однакові умови. Ми рекомендуємо звертатися до відділення Money 24, тому що:

 1. Тут гарантована безпека, а всі купюри перевіряються на справжність;
 2. Ми підтримуємо конкурентоспроможні пропозиції;
 3. Ви можете скористатися додатковими послугами: замовити грошовий переказ (внутрішній або міжнародний), обміняти старі банкноти і криптовалюти.

В обмінний пункт Money 24 може звернутися кожен, хто хоче перевести в євро свої особисті заощадження або планує поїздку в європейські країни. Також купити або продати валюту може знадобитися для ведення бізнесу на міжнародному рівні, інвестування та біржової торгівлі.

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте доступ до сайту зі свіжими новинами і можете відстежувати динаміку співвідношення EUR/UAH в режимі онлайн. Ми співпрацюємо з приватними і юридичними особами, а постійні клієнти отримують бонуси і знижки.

Послуги від Money 24/7

Money 24 - це можливість отримати широкий перелік послуг з обміну та продажу валюти в Кропивницького. У нашу компетенцію входить також операції, пов'язані з дорогоцінними металами. При необхідності менеджери компанії готові дати кваліфіковану консультацію з цього приводу

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кропівницкий

Як дістатися

ПОКАЗАТИ НА МАПІ